Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 

Zlatá řeka

Pro 2-5 hráčů od 8 let. Na 35 min.

Staň se starostou města v dobách zlaté horečky! Stačí si správně vsadit, a můžeš být pohádkově bohatý… Své soupeře můžeš překvapit využitím akčních ka... celý popis
Dostupnost
2 ks odešleme hned, další do 5 dnů
489 Kč
404 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:LOR0089
EAN kód:8594172200167
Výrobce:Loris Games
Kompletní specifikace

Staň se starostou města v dobách zlaté horečky! Stačí si správně vsadit, a můžeš být pohádkově bohatý… Své soupeře můžeš překvapit využitím akčních karet. Hra zaručuje napětí až do posledního kola. Uchvátí vás svou atmosférou, i zajímavými herními mechanismy. Vhodné pro geeky i pro rodiny!

Zábavná dražební hra z Divokého západu od dua známých autorů Bruno Faidutti a Bruno Cathala. Je určena pro všechny milovníky westernových a zlatokopeckých dobrodružství. Hráči se snaží vydražit ta nejlepší naleziště a doufají, že štěstěna bude na jejich straně a pomůže jim najít spoustu zlata. Nejbohatší hráč na konci vítězí.

Základní informace

Počet hráčů: 2 - 5

Věk: 8 - 99

Délka hry: 35 minut

Autor: Bruno Faidutti, Bruno Cathala

Ilustrace: Jonathan Aucomte

Proč si hru koupit?

Zažijte napínavou atmosféru zlaté éry Divokého Západu a ukažte soupeřům, že byste dokázali zbohatnout rychleji než oni! Můžete se stát starostou města a vybírat od ostatních poplatky, nebo třeba soupeře opít kořalkou.

Zlatá řeka je výsledkem spolupráce dvou předních autorů her, a je to na ní v každém ohledu znát. Tato krásná karetní i kostková hra vás uchvátí atmosférou i mechanismy budování města a aukce.

Herní mechanismus, aneb jak hra funguje?

Nejdříve se v dražbě určí, kdo si bude vybírat z nabízených karet jako první. Peníze tento hráč vyplácí postupně směrem doprava. Avšak karty v dražbě si pak hráči vybírají směrem doleva.

Na konci každého kola se hledá ZLATO! Čím více kvalitních nalezišť máte, tím větší pravděpodobnost, že se na Vás štěstěna usměje.

Pozor, štěstěna je zvlášť při dobývání Divokého Západu hodně vrtkavá – hra je tak napínavá až do posledního kola.

Nejbohatší hráč na konci vítězí.

Akční karty skýtají mnoho způsobů, jak hru zvrátit.

Obsahuje speciální úpravu pravidel pro dva. Zkušení hráči mohou navíc vyzkoušet variantu „Pokerový expert“.

Ke stažení

© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz