Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
  1. Úvod
  2. O NÁS
O NÁS

 O nás se toho dá dozvědět docela dost. Tak vězte třeba, že:

Krámek jsme my - Tamara a Martin. Jsme spolu v životě i podnikání. Rádi se smějeme, žijeme v Krkonoších, milujeme cestování, máme dvě úžasné děti a taky tenhle e-shop.

Krámek pro děti vznikl díky náruživé touze naší dcery tvořit a malovat - kdekoliv, kdykoliv, čímkoliv a na cokoliv. A protože nabídka na trhu nás neuspokojila, vznikl Krámek. 

Naše práce nás baví. Radost a relax se snažíme šířit dál, takže pozor - v souladu s naším přesvědčením vyžadují hračky a výtvarné potřeby od nás spoustu času, který budete trávit s dětmi nebo sami hraním, tvořením a malováním.

Naše záliby a koníčky se přímo promítají do skladby sortimentu :-). Jsme nadšení tvořiči a výtvarníci, hráči deskovek, luštitelé hlavolamů, skládači skládaček a vášniví čtenáři.

Bydlíme v malé podkrkonošské vísce Čermná v domě, jehož sláva přesahuje okolní kopce (místy i o 3 metry!!!). Takže ačkoli jsme v undergroundu, jsme snadno k nalezení - stačí se zeptat na zemljanku. 

Za dobu existence firmy jsme nekoupili jedinou prázdnou krabici. Recyklace pro nás znamená víc, než jen "použít a vyhodit", takže u nás dostane kdejaká prázdná krabička novou náplň a frčí do světa. O to sympatičtější je nám přístup e-shopu Econea, který je určený pro každodenní hrdiny.

Slogan "Testováno na dětech" myslíme vážně - neprodáváme nic, co bychom nekoupili svým vlastním dvěma dětem. Výrobky tudíž podléhají našim náročným subjektivním požadavkům a hned tak něco se nám nezalíbí. Kvalita a bezpečnost svádějí tuhý boj o první příčku na našem žebříčku hodnocení výrobků.

Máme být za co vděční a pomáháme ostatním. V oblasti financí spolupracujeme se svými zákazníky: 1 % obratu firmy jde do Nadace Pink Bubble, která podporuje onkologicky nemocné teenagery a mladé dospělé, a to formou, která je nám blízká a sympatická. Naše spolupráce trvá od 1.9.2015 a k dnešnímu dni (8.12.2020) jsme Nadaci odeslali celkem 41.555 Kč. Děkujeme všem.

Neustále se vzděláváme a nejsme líní se o užitečné znalosti podělit. Věděli jste třeba, že rozvoj řeči jde ruku v ruce s rukodělnými dovednostmi? Malováním, modelováním, stříháním, lepením, navlékáním, sestavováním, ... ?? A že malování s dětmi vám může ušetřit spoustu práce v první třídě při učení psaní???

Rádi čteme. Sami i dětem. Naše soukromá knihovna čítá už téměř 3 000 svazků (a to zdaleka ještě nekončíme). Naše nabídka knih není tak široká, jako třeba tady, ale určitě si vyberete.

Milujeme nové smysluplné projekty a práci, která nás baví. A proto vznikla konzultační noha naší rodinné firmy :-). A věnuje se jak jinak, e-shopům. Postavíme vám e-shop na klíč na platformě eshop-rychle, shoptet nebo webareal. Eshopu-rychle, na kterém frčí Krámek, fandíme, a proto jsme se stali jejich Specialistou. Spolu se svým týmem zvládáme nastavení procesů, implementaci nových služeb, import dat, optimalizaci skladu a expedice, tvorbu e-shopu z nuly. Tamara se pak věnuje podpoře začínajících e-shopařek v bezplatné FB skupině Klub pro e-shopařky, v rámci kurzu "Z 0 k prodeji za 5 týdnů" i individuálních konzultací. Můžete se mrknout i na reference

A na závěr jedna špatná zpráva: naše zdraví není 100%. Z toho ale vyplývá pro Vás jedna dobrá zpráva - poskytujeme náhradní plnění, díky kterému můžeme pomoci firmám splnit jejich povinný podíl na zaměstnávání OZP. Všechno zlý je pro něco dobrý :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Vřele Vám můžeme doporučit i weby spřátelených firem:

  • Eshop-rychle.cz - náš Krámek běží na jejich vymakaném e-shopovém řešení, my jsme velmi spokojení. Takže pokud máte nápad, co prodávat (to je to nejnáročnější! A laskavě zapomeňte na hračky, pastelky a omalovánky, ano?!), můžete mít vlastní e-shop doslova za pár korun

 

  • Pokud potřebujete vícejazyčné mutace, velmi podobné rozhraní a cenovou politiku má Webareal.

 

  • E-obchod Pontte.cz - Vybavení pro obce a firmy - bezpečnostní prvky pro firmy, venkovní vitríny, dopravní zrcadla, paravany, přístřešky, stojany na kola, lavičky, sloupky a zábradlí. Ceny mírné, majitel solidní, ochotný a dokonale znalý problematiky. 

 

  • Pro převody zahraničních měn využíváme on-line převody TransferWise. Doporučujeme Vám je také, pokud chcete dostat výrazně lepší kurz a minimální poplatky. 

 

 

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz