Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
 1. Úvod
 2. O NÁS
O NÁS

 O nás se toho dá dozvědět docela dost. Tak vězte třeba, že:

 1. Nejsme velcí. Ale nejsme ani nešikovní. O e-shop se starají dva lidé (Martin a Tamara) s 400% nasazením, to dělá v přepočtu zhruba 8 vynikajících zaměstnanců. A řídit takový kolos, to vyžaduje celého člověka. I z tohoto důvodu patří organizační struktura Krámku pro děti k těm složitějším.
 2. Naše práce nás baví. Radost a relax se snažíme šířit dál, takže pozor - v souladu s naším přesvědčením vyžadují hračky a výtvarné potřeby od nás spoustu času, který budete trávit s dětmi nebo sami hraním, tvořením a malováním.
 3. Bydlíme v malé podkrkonošské vísce Čermná v domě, jehož sláva přesahuje okolní kopce (místy i o 3 metry!!!). Takže ačkoli jsme v undergroundu, jsme snadno k nalezení - stačí se zeptat na zemljanku. 
 4. Za dobu existence firmy jsme nekoupili jedinou prázdnou krabici. Recyklace pro nás znamená víc, než jen "použít a vyhodit", takže u nás dostane kdejaká prázdná krabička novou náplň a frčí do světa. Když to dobře dopadne i u zákazníka, mohou ji děti použít na výtvory ze stavebnice Makedo. O to sympatičtější je nám přístup e-shopu Econea, který je určený pro každodenní hrdiny.
 5. Slogan "Testováno na dětech" myslíme vážně - neprodáváme nic, co bychom nekoupili svým vlastním dvěma dětem. Výrobky tudíž podléhají našim náročným subjektivním požadavkům a hned tak něco se nám nezalíbí. Kvalita a bezpečnost svádějí tuhý boj o první příčku na našem žebříčku hodnocení výrobků.
 6. Máme být za co vděční a pomáháme ostatním. V oblasti financí spolupracujeme se svými zákazníky: 1 % obratu firmy jde do Nadace Pink Bubble, která podporuje onkologicky nemocné teenagery a mladé dospělé, a to formou, která je nám blízká a sympatická. Naše spolupráce trvá od 1.9.2015 a k dnešnímu dni (8.12.2020) jsme Nadaci odeslali celkem 41.555 Kč. Děkujeme všem.
 7. Neustále se vzděláváme a nejsme líní se o užitečné znalosti podělit. Věděli jste třeba, že rozvoj řeči jde ruku v ruce s rukodělnými dovednostmi? Malováním, modelováním, stříháním, lepením, navlékáním, sestavováním, ... ?? A že malování s dětmi vám může ušetřit spoustu práce v první třídě při učení psaní???
 8. Rádi čteme. Sami i dětem. Celou polovinu svých dětí už jsme svým čtenářstvím nakazili, ta druhá je bohužel ještě analfabetka. Soukromá knihovna čítá 2.500 svazků (a to zdaleka ještě nekončíme). Naše nabídka knih není tak široká, jako třeba tady, ale určitě si vyberete.
 9. Rádi se kocháme, acháme nad jakoukoli krásou, ať už přírodní, nebo vytvořenou rukou člověka. A proto jsme moc rádi, že můžeme prodávat věci, na kterých se (nejen) podepsala paní malířka Marie Brožová. No posuďte sami:

Marie Brožová - Kniha života

 A to je asi tak všechno. 

 

 

 

 

 

 

 

Vlastně ne: Vřele Vám můžeme doporučit i weby spřátelených firem:

 • Eshop-rychle.cz - náš Krámek běží na jejich vymakaném e-shopovém řešení, my jsme velmi spokojení. Takže pokud máte nápad, co prodávat (to je to nejnáročnější! A laskavě zapomeňte na hračky, pastelky a omalovánky, ano?!), můžete mít vlastní e-shop doslova za pár korun

 

 • Pokud potřebujete vícejazyčné mutace, velmi podobné rozhraní a cenovou politiku má Webareal.

 

 • E-obchod Pontte.cz - Vybavení pro obce a firmy - bezpečnostní prvky pro firmy, venkovní vitríny, dopravní zrcadla, paravany, přístřešky, stojany na kola, lavičky, sloupky a zábradlí. Ceny mírné, majitel solidní, ochotný a dokonale znalý problematiky. 

 

 • Pro převody zahraničních měn využíváme on-line převody TransferWise. Doporučujeme Vám je také, pokud chcete dostat výrazně lepší kurz a minimální poplatky. 

 

 

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.