Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
  1. Úvod
  2. Doprava od 65 Kč
Doprava od 65 Kč

Máme velkou radost, že jsme s Vámi vyrostli tak, že jsme mohli vyjednat lepší podmínky pro dopravu 😉.

Za 65 Kč si od nás můžete nechat poslat balík na kteroukoliv Balíkovnu České pošty. Dobrá zpráva je, že Balíkoven neustále přibývá a cílem České pošty je, udělat z každé pobočky Balíkovnu.

 

Balík do ruky Vám nyní doručíme za 119 Kč. Pokud potřebujete balík dostat hned druhý den, je to nejspolehlivější cesta, jak ho skutečně mít. 

 

Navíc balíky vozíme přímo na poštovní depo, takže ještě ten samý den opustí Trutnov a frčí k Vám. Balíky totiž můžeme na depo vozit až do 18.00 hod.

Pokud jste odpůrce České pošty, pak si můžete zvolit Zásilkovnu. Zásilkovnu jistě znáte a její pobočky a výdejní místa najdete už snad v každém městě. Jako houby po dešti rostou nyní i Z-boxy, automatická výdejní místa, která Zásilkovna umisťuje už i do malých vsí.

Bohužel svoz Zásilkovny z pobočky, na kterou balíky nosíme, probíhá dost brzy ráno. Někdy kolem 8.00, někdy v 10.00 hod., ale vždycky je to překvapení. Pokud objednáte balík do Zásilkovny po této době, pak my ho ten den zabalíme a odneseme na pobočku, ale z Trutnova odjede pravděpodobně až další den. Zásilkovna v poslední době doručuje na pobočku také do druhého dne, ale výjimkou nejsou ani 3 dny. Záruku Vám na to tedy dát bohužel nemůžeme. 

Dopravce Vám v tuto chvíli nenabídneme. Zkoušeli jsme jich několik, ale nebyli jsme nikdy spokojení. Navíc bohužel ceny za dopravu, které nám dopravci nabízí, jsou takové, že se nám z toho protáčí panenky 😊.

 

 

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz