K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich ukládáním na vašem zařízení.

 
 
 

Věrnostní program

Spustili jsme Klub přátel dětského tvoření. Pravidelní zákaznici mohou získat slevy až do výše 5 %. Po přihlášení uvidíte na úvodní obrazovce výši slevy, všechny ceny už se Vám budou zobrazovat po slevě. Podrobnosti jsou v Obchodních podmínkách.

 

Členem Klubu se stává každý, kdo nakoupí v internetovém obchodě www.kramekprodeti.cz jakékoliv zboží v jakékoliv hodnotě. Každý nákup se sčítá na zákaznické konto. Jedná se o celkovou hodnotu nákupu, tedy vč. dopravy. Po dosažení stanovené hodnoty získá zákazník automaticky slevu na veškeré další objednávky, a to podle následující tabulky (kumulovaná hodnota objednávek - procento slevy):
2 000 Kč - 1 %
5 000 Kč - 2 %
9 000 Kč - 3 %
14 000 Kč - 4 %
20 000 Kč - 5 %
Sleva se zobrazuje po přihlášení na úvodní obrazovce, ceny v e-shopu už se pak zobrazují po slevě. Pokud se přihlásíte až po naplnění košíku, obsah se přepočítá. Sleva zůstane zákazníkovi trvale bez ohledu na to, jestli a kdy v Krámku ještě nakoupí. Současně členství v Klubu ani poskytnutí slevy není podmíněno dalšími nákupy či jejich frekvencí.
Snažíme se obohacovat Krámek tak, aby nabízel i zboží, které není na českém trhu běžně dostupné, či není zahrnuto v evropské distribuci (zejména u Crayola produktů). V pravidelných intervalech je tedy v obchodě dostupné omezené množství tohoto zboží, které není standardně součástí sortimentu. Pro členy klubu jsme jako bonus připravili „týdenní hájení“ = první týden po dodávce nového zboží bude toto zboží dostupné pouze pro členy Klubu v zaheslované sekci eshopu (v menu záložka „KLUB“) a navíc bude cena pro první týden snížena o 3 %.