Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
GDPR
22.05.2018

Jsme GDPR ready, čili připraveni. Znamenalo to pro nás strávit x hodin studiem této úžasně čtivé normy a úpravou dokumentů, které pro nás - naštěstí - z velké části připravil náš poskytovatel e-shopu: firma Golemos

Také jsme se museli zamyslet nad svým chováním k osobním údajům našich zákazníků. A kupodivu se pro nás nemění nic. Ani před touto normou jsme se nechovali k osobním datům jako prasata, ani předtím jsme je neprodávali nebo nepředávali nikomu jinému, než dopravcům, poskytovateli platební brány nebo paní účetní. Data o nákupu od nás také dostávala Heuréka, která pak posílala dotazník spokojenosti. 

Nyní si naši zákazníci mohou vybrat, zda se chtějí registrovat (což zakládá účast na věrnostním slevovém programu), či zda chtějí dostat dotazník od Heuréky. My tento portál pro svoje rozhodování o budoucích nákupech používáme, proto vám doporučujeme, abyste se přidali a poskytli tak ostatním nakupujícím pomoc při nákupech. 

Newsletter posíláme zhruba jednou za 4 týdny, v každém je možnost odhlásit se. Na základě "oprávněného zájmu" ho každý nakupující dostane minimálně jednou, pak už je to na vás. 

Nyní tedy hledíme ke světlým zítřkům a těšíme se na další normy, bez kterých se prostě nedá žít :-)

© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz