Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
  1. Úvod
  2. FAQ - vše, co jste chtěli vědět o půjčovně a nebáli jste se zeptat
FAQ - vše, co jste chtěli vědět o půjčovně a nebáli jste se zeptat

 

Co když mi doba půjčovného nestačí a chtěli bychom si nechat hračky déle?

Pokud si chcete protáhnout dobu zápůjčky, není to problém. Pokud není hračka či hra zarezervována dalším zájemcem, můžeme se spolu dohodnout, jak budete potřebovat. Půjčovné lze protáhnout o týden, dva nebo tři. Podle toho pak uhradíte adekvátní část půjčovného.

 

Mohu si zapůjčenou hračku odkoupit?

Odkup je možný, ale vždy budeme účtovat plnou prodejní cenu. A to i v případě, že již byla položka několikrát zapůjčena. 

 

Pomačkal se nám návod, promáčkla se krabice. Budu něco hradit?

S běžným opotřebením hraček a her se počítá. Proto je u každé půjčené hry či hračky vytištěný papírový návod, který lze podle potřeby nahradit. Totéž platí u krabice. Pokud se ale stane, že se část výrobku nebo celý výrobek rozbije, ztratí, zničí či tak poškodí, že to znemožní další užívání výrobku, pak budeme v souladu s obchodními podmínkami žádat náhradu škody, a to podle rozsahu poškození. 

 

Mohu si nějakou položky půjčovny zamluvit?

Pokud máte zájem o některou z položek a víte, že byste jí chtěli na konkrétní termín, doporučujeme vytvořit objednávku v půjčovně a do poznámky připojit, že byste chtěli rezervaci a termín, kdy byste si chtěli objednávku nechat poslat. Pokud to bude jen trochu možné, rádi Vám vyhovíme.

 

Máte dotaz? Napište mi na tamara@kramekprodeti.cz 

© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz