Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
 1. Úvod
 2. Tvoření
 3. Kreativní sady
 4. Magická folie - klíčenky a magnetky

Magická folie - klíčenky a magnetky

Objevte kouzlo smršťovacího plastu a vyrobte si originální klíčenky, nebo roztomilé magnety. S touto úžasnou sadou francouzské značky SentoSphere zaži... celý popis
Dostupnost
1 ks odešleme hned, další do 3 dnů
320 Kč
264 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:SSP2082
EAN kód:3373910020824
Výrobce:Sentosphere
 • Kompletní specifikace
 • Magická folie - klíčenky a magnetky
  Magická folie - klíčenky a magnetky
  1 ks odešleme hned, další do 3 dnů
  320 Kč
  264 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Objevte kouzlo smršťovacího plastu a vyrobte si originální klíčenky, nebo roztomilé magnety. S touto úžasnou sadou francouzské značky SentoSphere zažijete mnoho legrace.
Vybarvěte obrázky, jež jsou namalovány na speciální folii, a potom je pouze vložte do trouby na 180°C. Za několik minut uvidíte kouzelnou změnu jejich velikosti (až 7x jiná velikost). Tato ruční činnost je vhodná pro všechny malé umělce a kreativní nadšence, kteří rádi tvoří. 
Obsah balení:

3 ks potištěné, smršťovací plastové fólie
1 ks prázdné, smršťovací plastové fólie
10 ks barevných tužek
1 ks samolepicí magnetický list
2 klíčenky
sada pokynů

Vhodné pro děti od 6 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.
Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.
Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz