Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
 1. Úvod
 2. PORADENSTVÍ
Jste e-shopař začátečník?

Uvažujete, že pořídíte e-shop? Už máte po krk provizorních řešení a chcete vlastní funkční obchod? Nebo máte e-shop krátce? Jde Vám hlava kolem z toho všeho, co musíte umět, vědět, zařídit, nastavit, vyřešit? Cítíte se zahlceně? 

Pak jste tu naprosto správně! Nemusíte na to být sami 💖. 

Chcete si do začátku ujasnit, co všechno tedy musíte vědět a zařídit? Stáhněte si ZDARMA Check list pro e-shopaře začátečníka.

 

Klub pro e-shopařky

Bezplatná FB skupina pro e-shopařky, současné nebo i budoucí, ve které najdete bezpečné a podporující prostředí, inspiraci, tipy z praxe, výzvy, moji podporu a podobně naladěné ženy, které řeší to, co vy :-). 

Individuální konzultace pro e-shopaře začátečníka.

V rámci individuální konzultace získáte mou plnou péči a pozornost, mé zkušenosti, nezaujatý pohled zvenku a mou plnou podporu. Co potřebujete pořešit? 

Zavolejte mi na 774 687 150 a domluvíme si termín. Nebo si konzultaci rovnou objednejte

Cena: 650 Kč vč. DPH / 60 min.

 

 

Kurz "Z 0 k prodeji za 5 týdnů"

Jedinečnost kurzu spočívá v tom, že v jeho průběhu si nastavíte a vyladíte e-shop, jako kdybyste si ho nechali dělat na klíč, a přitom se naučíte se systémem pracovat, takže budete přesně vědět, co dělat a jak.

Součástí kurzu je přípravná část, zaměřená na strategii, definici konkurenční výhody, cílového zákazníka, texty a SEO. Následuje praktická část, v rámci které si pod mým vedením nastavíte svůj e-shop tak, že po skončení kurzu můžete začít okamžitě prodávat.

Dalším velkým bonusem je podpora celé skupiny, která je na tom podobně, jako vy. Po celou dobu máte mojí maximální podporu. Třešničkou na dortu jsou pak pravidelná živá setkání, na kterých se vzájemně podorujeme, řešíme otázky, zdary i nezdary, které se průběžně objevují.

Kurz protíná v ideálním bodě na jedné straně tvorbu e-shopu na vlastní pěst a na druhé zadání práce na klíč, podrobné informace máte tu. 

E-shop na klíč: nastavení a spuštění e-shopu bez starostí

Nemáte chuť a čas studovat dopodrobna celý systém, nastavovat a propojovat, listovat produkty, řešit propojení se sociálními sítěmi, statistiky, zákonné požadavky, výběr a jednání s dopravci a další věci? Nebo byste ocenili delegovat jen část těchto činností? 

Můžete si najmout náš tým a nechat si nastavit, připravit a spustit e-shop na klíč.

V současné době Vám můžeme nabídnout:

 • E-shop na platformě eshop-rychle.cz. Na této platformě jede náš e-shop Krámek pro děti již několik let, takže ji známe jako své boty :-). 
 • E-shop na platformě webareal.cz. I s tímto systémem máme zkušenosti a realizovali jsme několik obchodů. Má výhodu vícejazyčných mutací. 
 • E-shop na platformě shoptet.cz. I tady Vám můžeme nabídnout bohaté zkušenosti. 

Pokud Vás tvorba e-shopu na klíč zajímá, ozvěte se nám. Probereme Vaši situaci a e-shopové plány, vypracujeme Vám nabídku a může to frčet 😉. 

Jděte zkratkou a začněte v krátké době prodávat

Kontaktujte nás na 774 687 150 nebo napište na tamara@kramekprodeti.cz

Proč do toho jít se mnou?

Protože já vím přesně, jak Vám je - před pár lety jsem byla v úplně stejné pozici jako Vy. Spolu s mužem máme několik let e-shop Krámek pro děti. Když jsme začínali, neměli jsme se kam obrátit. Celou cestu jsme si tak vyšlapali sami, včetně všech objížděk, zákrut a slepých uliček. Udělali jsme spoustu dobrých, ale i těch špatných rozhodnutí.

A proto Vám nabízím své služby. Abyste neopakovali zbytečně naše chyby a mohli jít zkratkou. Mým cílem je Vás podpořit a pomoci Vám hladce a bez problémů rozjet svůj e-shop. Tak, aby pro Vás jeho provoz byl radostí ☺️.

Chcete o mně vědět ještě víc?

 • Mám vystudovanou podnikovou ekonomiku a management a London School of Public Relations.
 • Několik let jsem řídila marketing a komunikaci výrobní firmy.
 • Několik let jsem pracovala jako konzultantka pro firmy, městečka a obce. Vytvářela jsem pro ně obchodní a marketingové strategie, plány rozvoje, získávala dotace. A s radostí pozorovala, jak rostou a daří se jim.
 • E-shop Krámek pro děti mám a provozuji spolu se svým mužem. Je to pro mě radost a srdeční záležitost.  
 • Nikdy se nevzdávám, vždycky najdu řešení a držím slovo a termíny.
 • Moje práce je mým koníčkem, přináší mi radost a vždycky do toho jdu naplno.
 • Jsem mámou dvou báječných dětí a bydlím v "divném" domě krytém hlínou v Krkonoších.
 • Ráda čtu, vyšívám, maluji, hraji si, chodím ven a cestuji.
 • Mám být v životě za co vděčná a předávám to dál. 
 • Strašně ráda koukám, jak se mí klienti posouvají a rostou. A ráda podpořím i Vás. 
Reference
Díky Tamče jsem objevila úplně nový rozměr prodeje. Krámek pro děti je v každém detailu protkaný jejím nadšením a radostí. U Tamči jsem objevila, jak naplňující může být nakupovat v e-shopu. Nejen pro ty věci, které objednám, ale i pro to pobytí. Žádné sterilní překopírované popisky produktů, laskavá komunikace a v balíčku pokaždé milý osobní vzkaz, šetrné balení... Když jsem se začínala ztrácet ve správě mého vlastního eshopu, požádala jsem Tamču o konzultaci. Jednak to bylo moc krásné a otevřené setkání, ale hlavně mi dala úplně nový pohled na spoustu praktických drobností, se kterými jsem si nevěděla rady. Různé druhy dopravy, plateb, praktická organizace balení, proces objednávek... Díky jejím zkušenostem, nadhledu a humoru jsme dokázaly najít řešení na všechna bolavá místa. Když se mnou sdílela založení klubu, bylo mi hned jasné, že tam prostě chci být.

Klára Hrubá, www.zijuradost.cz 

 

Tamara Kuchařová je odbornice na e-shopy. Její rady z praxe jsou svělé a hlavně přesně cílené pro Vás. Příprava na konzultaci mého e-shopu byla z její strany skvěle připravená, dostala jsem praktické rady, které mohu udělat hned i nástin další strategie toho, jak to dělat dál do budoucna. Pokud chcete získat odborné rady vycházející z praxe, zacílené přesně na vaše potřeby, pak jednoznačně doporučuji služby Tamary. 

Petra Jašová, www.bojuj.eu

 

S Tamarou jsem zatím absolvovala jednu individuální konzultaci. Byl to čas velmi příjemný a plný konstruktivních postřehů. Prošly jsme mé webové stránky i začínající e-shop a postupně sesumírovaly aktuální úkoly. Rovnou jsme rozhodovaly, zda to mám splnit já, či delegovat na VA. Tamy má mnoho praktických zkušeností technického, ale i marketingového rázu. Mám v plánu pokračovat u Tamary v Klubu pro začínající e-shopaře, kde cítím velice vstřícnou a podpůrnou energii, ale i v rámci dalších individuálních konzultací. Baví mě spolupráce, která je skutečně na míru mým aktuálním potřebám. Těším se na příště! 

Alena Cardová, www.alenacardova.cz

 

Tamara mi dělala konzultaci na muj již dobře zajetý e-shop www.zVrbiček.cz. Měla jsem radost z každé informace, kterou mi přinesla. Přestože jsem se intuitivně a rychle a dobře zorientovala, potřebovala jsem nadhled zkušenějšího. Tím byla pro mě Tamara. Poznamenala, co je skutečně dobré v eshopu a na co se zaměřit, co mají sítě a vyhledávače rádi. Pro mě to bylo takové zvědomění směru a toho, co dělám, že má smysl a abych nekdy v budoucnosti některé z těchto věci nepodcenila, protože o tom nevím. V mém případě mluvím o SEO, odkazy mezi stránkami a produkty, odkazy na jiné weby. Také mi poradila to, co ta nemám a to např. dopravu, doplnit email a telefon. A také pro mě to nejdůležitější. Sbírám si kontakty, ale nepracuji s nimi ještě ve velkém. Takže mi poradila, že se to da napojit na mailerlite, který již mám u webu a nevěděla jsem, že se to dá propojit. Tamaru bych tímto určitě doporučila. Navíc má soukomou skupinu, kde se nachází zajímave tipy pro všechny eshopaře.

Lucie Kubů, www.zvrbicek.cz 

 

Jsem zrovna v období, kdy plánuji vlastní web a rozmýšlím, co potřebuji. Stále více zjišťuji, že mě fakt baví dělat kurzy (rukodělné), ale vedle toho mám i fyzické výrobky. Tamara hovořila o e-shopu, jeho řešení, provázanosti, pozornosti, kterou vyžaduje a dalších věcech tak zasvěceně a nadšeně, že jsem si zase já díky tomu mohla uvědomit, že e-shop pro mě není to správné řešení. Kromě toho jsem si odnesla i nové informace ohledně lepšího nastavení pro vyhledávače, které můžu využít kdekoliv, nejen v e-shopu. Navíc je Tamara sympatická žena a komunikace s ní je velmi příjemná, takže v případě, že se někdy pro ten vlastní e-shop rozhodnu, bude první, na koho se obrátím pro radu.

Jana Dohnalová

 

Vyhrála jsem v rámci nedávné soutěže 1 h on-line konzultaci s Tamarou Kuchařovou pro e-shopaře začátečníky. Tamara mi poskytla návody na Simleshop a při samotné konzultaci mi jej pomohla propojit s Wordressem, společně jsme na Wordpress založily také členskou sekci. Děkuji Tamaro za trpělivost se mnou a za pomoc 💗🙂
 
 

Eliška Mandache, www.lecivykruh.cz 

 

Když reference na vyjímečné ženy, tak bych tu rovnou jednu měla a to na Tamaru Kuchařovou, která nejenže má svůj krásný e-shop www.kramekprodeti.cz, ale pomáhá i ostatním začínajícím e-shopařům a předává své know how. A to mi přijde boží. V klubu je spousta informací, videí, podpory, sdílení, no prostě všechno a navíc Tami skvělá energie. Kdo řešíte e-shop a chce si ušetřit čas, pokus-omyl, peníze, tak se hlašte rovnou.

Michaela Hůlková, cestovní konzultantka 

 

Mám za sebou už druhou výbornou kozultaci. V praktických záležitostech kolem eshopu se občas pěkně zamotám a Tamča mě vždy krásně dovede k nadhledu a skvělému řešení. Řešily jsme praktické procesy i koncepční. Tamča má velikou praxi nejen ze svého eshopu. Všechno mi dokáže vysvětlit tak, že to opravdu pochopím. To je někdy dost výzva v oblasti čísel a financí obecně 😀 Díky i za její Klub pro e-shopaře začátečníky. Je to nádherný podpůrný prostor, kde získáte odpověď a nasměrování pro svoje otázky. Děkuji za podporu v klubu i při konzultacích. ♥

Klára Hrubá, www.zijuradost.cz 

 

Tamaře jsem velmi vděčná, že mě trpělivě a laskavě provedla nastavením facebook pixelu a google analytics. Zažily jsme na cestě spoustu pastiček, ale Tamara si se vším poradila a dotáhla se mnou veškeré nastavení do vítězného konce. Bez ní bych s tím absolutně nehla. Je to odborník a jsem moc vděčná, že si na mě udělala v několika dnech po sobě čas! Prošla se mnou i můj eshop a upozornila na nedostatky, které měl, a část z nich hned i sama opravila. Díky, Tami.

Martina Matějková, www.3-m.cz

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz