Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
  1. Úvod
  2. Pro dospělé
  3. Motivační karty Na vlnách pozitivity

Motivační karty Na vlnách pozitivity

Nemusíte být čarodějka či kouzelník, ani vědma, ani kartářka, abyste mohli používat karty ;-). Motivační karty Na vlnách pozitivity vám pomohou udržet... celý popis
Dostupnost
3 ks odešleme hned, další do 3 dnů
243 Kč
201 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:OZ10248
Výrobce:Bahlavac Design
Kompletní specifikace

Nemusíte být čarodějka či kouzelník, ani vědma, ani kartářka, abyste mohli používat karty ;-).

Motivační karty Na vlnách pozitivity vám pomohou udržet pozitivní náladu a mysl, což se myslím hodí vždycky. 

Motivační karty Na vlnách pozitivity vám pomohou vybudovat spokojenou mysl, dosáhnout cílů s klidnou hlavou a zbavit se stresu. Budou tvořit skvělý pár s vaším motivačním diářem a poskytnou vám pozitivní zprávy každý den. Vaše andělské karty, které vám dodají motivaci a poslouží vám nejen jako meditace před spaním.

Pozitivní vlna už na vás čeká! Nasedněte na ni a objevte optimistický svět. Seznamte se s konkrétními technikami, jak tvořit pozitivní myšlenky. Karty vás podpoří zamyslet se nad důležitými hodnotami a usnadní vám vnášení vědomí do každodenního života. Rozvíjejte svou všímavost, pozornost a soustředění. Naučte se rozpoznat a ovládat své emoce. Podpořte svou laskavost a uvědomění. Nalezněte podstatu sebe sama. Buďte kreativní.

Čtěte si karty doma na svém oblíbeném místě, večer před spaním, zahrňte je do své ranní rutiny nebo meditace. Mějte je u sebe na cestách, v práci či u studia. Vystavte si je na různých místech, aby vás neustále vracely k pozitivním myšlenkám. 

Pociťujete smutek, úzkost, vztek, nervozitu nebo stres? Motivační karty vám pomohou zbavit se nepříjemných emocí a vnesou do vašeho života radost z každé maličkosti. Uchyťte tuto jedinečnou příležitost do svých rukou. S motivačními kartami získáte šanci zklidnit svou mysl a uvědomit si, že vaše psychické zdraví je to nejdůležitější.

 

Obsah: 32 karet s obsáhlými texty

Rozměry: 10,5 x 7,5 cm

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz