Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 

HEADU: Puzzle Hlavolam

Puzzle a hlavolam v jednom pro děti ve věku 4-8 let.

Tolik zábavných cvičení pro trénování vaší mysli a mozku! Je potřeba složit toto velké puzzle. Za využití speciálního pera (fixy), které píše a zárove... celý popis
Dostupnost
Doprodej, 1 ks odešleme hned, další už ne.
297 Kč
245 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:HEIT21154oo
EAN kód:8059591421154
 • Kompletní specifikace
 • HEADU: Puzzle Hlavolam
  HEADU: Puzzle Hlavolam
  Doprodej, 1 ks odešleme hned, další už ne.
  297 Kč
  245 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Tolik zábavných cvičení pro trénování vaší mysli a mozku!

Je potřeba složit toto velké puzzle. Za využití speciálního pera (fixy), které píše a zároveň vymazává, a prostřednictvím zábavných cvičení si děti trénují paměť, schopnost pozorování, třídění a orientaci.

Co hra u dětí rozvíjí?
Rozvíjení pozornosti • Procvičování koncentrace • Rozvoj motoriky • Rozvoj logického myšlení • Zlepšování schopnosti orientace

Doporučený věk: 4-8 let
Balení: 28,5 x 25,5 x 6,1 cm

OBSAH: skládačka se 108 dílky o rozměrech 60 x 44 cm, fix s plstěným hrotem.

Jak hrát?

Všechny navrhované aktivity lze provádět za použití speciálního smazatelného fixu, kterým se dá psát přímo na skládačku.

HRA HLEDEJ A NAJDIDěti hledají v domě a na zahradě 30 věcí uvedených na horním okraji skládačky a označují je rovnou na skládačce.

HLEDEJ RODINNÉ FOTOGRAFIEDěti mohou hledat všechny rodinné fotografie (pět na každého člena) a jakmile je najdou, označit je přímo na skládačce.

HRA NA SILUETYNa okraji skládačky je 19 siluet předmětů, které jsou schované v domě a na zahradě. Děti musí předměty poznat podle tvaru a označit je.

HLEDÁNÍ PSÍCH VĚCÍDěti v domě hledají devět předmětů, které patří pejskovi. Jakmile je najdou, označí je rovnou na skládačce.

HRA LABYRINT Pomocí speciálního smazatelného fixu s plstěným hrotem mohou děti najít, které vlákno spojuje dva předměty nebo dvě osoby.

HLEDEJ ROZDÍLY V několika místnostech domu jsou dva obrázky, které na první pohled vypadají stejně, ale ve skutečnosti skrývají pět rozdílů. Děti hledají rozdíly přímo na skládačce.© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz