Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 

Dobble Harry Potter

Pokud i u Vás doma frčí Harry Potter, hltají se knihy, sjíždí se filmy, malují omalovánky, staví se lego figurky a sady a tak podobě, pak populární Do... celý popis
Dostupnost
1 ks odešleme hned, další do 3 dnů
374 Kč
309 Kč
bez DPH
Číslo produktu:ASDOBHP01CZSKRO
EAN kód:3558380067436
Výrobce:ASMODEE GROUP
Kompletní specifikace

Pokud i u Vás doma frčí Harry Potter, hltají se knihy, sjíždí se filmy, malují omalovánky, staví se lego figurky a sady a tak podobě, pak populární Dobble s tématikou kouzelnického světa nesmí scházet.

Dobble baví malé prcky i větší děti. I dospělé. I když ti, jak už to tak bývá, se musí smířit s tím, že trpkou chuť porážky budou na patře cítit častěji, než by se jim líbilo. 

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden!

Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Hra je určená pro 2-8 hráčů ve věku od 6 let. Doba hraní: 15 min. 

💬 Chcete si mě nejdřív vyzkoušet? Můžete si mě půjčit na zkoušku 😉.

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz