Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 

Deník malých radostí

Deník pro rozvoj pozitivního myšlení a emoční inteligence u dětí.

"I zdánlivé drobnosti vám mohou zlepšit den. I malé úspěchy se počítají. ✅ Deník malých radostí učí děti (ale i rodiče) se v tomto rychlém a někdy ch... celý popis
Dostupnost
1 ks odešleme hned, další do 5 dnů
499 Kč
412 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:denik
 • Kompletní specifikace
 • Deník malých radostí
  Deník malých radostí
  1 ks odešleme hned, další do 5 dnů
  499 Kč
  412 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

"I zdánlivé drobnosti vám mohou zlepšit den. I malé úspěchy se počítají. ✅

Deník malých radostí učí děti (ale i rodiče) se v tomto rychlém a někdy chaotickém světě na 5 minut zastavit, najít si čas pro sebe a hledat na každém dni něco pozitivního. Praktikovat pravidelně vděčnost a být tak spokojenější. Posilovat svou emoční inteligenci a zvládat pak lépe komunikaci a společenské interakce.

A hlavně, utvořit si z toho všeho zvyk a v dospělosti se pak nesnažit složitě přepisovat už léta zažité vzorce chování. To vše je obrovská investice do budoucnosti našich dětí."

 

Slova autorů Deníku malých radostí naprosto přesně vystihují přínos, který tato zdánlivě nenápadná knížečka přinese dětem. Tak úžasný projekt, který pomáhá ukotvit dětem návyky, které by se podle našeho názoru měly učit už od malička. Právě proto, aby se to nemusely pracně učit, až jim bude 40 :-). 

Deník malých radostí nabízí dětem cestu dlouhou 70 dní, během kterých se budou učit vidět na každém dni to hezké. Co budou vyplňovat? Budou odpovídat na jednoduché otázky, plnit jasně dané úkoly....prostě nemusí si lámat hlavu s tím, co do deníku psát. Ten je krásně povede den za dnem. Deníkem se táhne ještě nitka výzvy, kdy za poctivé vyplňování čeká dítě nějaká, předem dohodnutá, odměna. 

Specifikace:

 • Deník je vytvořen na 70 dní. Podle nejnovějších studií trvá vytvoření nového návyku ne 21, ale průměrně 66 dní.
 • Po každých 10 dnech čeká na dítě jedna větší výzva, která do Deníku přináší prvek hry a udržuje dynamiku jeho vyplňování.
 • Pro nastavení motivace Deník vyplňovat si dítě na začátku společně s rodiči stanoví drobné odměny za každých 10 dní vyplňování a splněnou výzvu.
 • Deník byl vytvořen pro děti ve věku zhruba 6-12 let. Každé dítě je však unikátní a určitě může bavit i mladší či starší. Děti, které ještě neumí psát, mohou Deník vyplňovat společně s rodiči a mít tak každodenní společný rituál.
 • Stránky Deníku jsou nedatované, s vyplňováním tedy může dítě začít dítě kdykoli během roku.

Jsme přesvědčeni, že deník bude fantastickým dárkem pro vaše děti (naše ho každopádně budou mít). V deníku vidíme velký smysl a je nám ctí, že Krámek pro děti je jedno z mála míst, kde jej můžete koupit. A ještě raději jsme, že deník vznikl v České republice v jedné malé rodinné firmě.

© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz