K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich ukládáním na vašem zařízení.

 
 
 

Úvod » Výtvarné potřeby » Color Wonder

Crayola Color Wonder

Pro originální Crayola koncept Color Wonder beze zbytku platí heslo: kreslení bez nepořádku. Jádrem systému je speciální papír a fixy či barvy, které píší jen na něj. Ze zkušenosti můžeme říct, že je to tak - oblečení, stoly a jiný nábytek i kůže dětí zůstávají ušetřeny. Produkty Color Wonder jsou proto ideální na cesty a všude tam, kde se čeká a je třeba děti zabavit. Můžete je nechat kreslit bez dozoru a obavy, co všechno bude pokresleno. Je to rovněž skvělá volba pro nadšené kresliče, kteří jsou schopní v nestřežené chvíli pokreslit sebe, oblečení, zdi i nábytek. Omalovánky Color Wonder baví děti všech věkových kategorií. Menší ocení zářivé barvy a ty větší omalovánky se svými oblíbenými animovanými hrdiny. V krámku nabízíme k omalovánkám a papíru Color Wonder pouze fixy.

 

A jaké jsou Vaše zkušenosti s omalovánkami Color Wonder?

"Omalovánky Color Wonder + fixy - úžasné omalovánky, které se dětem hrozně líbily.... jednak krásné (v této době velmi "in") obrázky k vybarvení - Minnie, Elsa, Zvonilka a jednak způsob použití kouzelných fixů - např. začali jsme vybarvovat červenou fixou mašličku Minnie a ony se tam samy objevovaly bílé puntíky - výsledkem byl krásně vybarvený obrázek, i když ho vymalovávala 4letá holčička ....výhodou je i to, že se děti od fixů neušpiní a nepomalují nic dalšího. Jedinou nevýhodu spatřuji v trošku vyšší ceně omalovánek, ale každopádně to stojí za to do nich investovat. Škoda, že nejsem malá, hned bych malovala :-)" Blanka Janoušková

Řadit podle 
Výrobce  běžná cena 274 Kč

Cena 215 Kč

Skladem