Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 

Crayola Color Wonder

Pro originální Crayola koncept Color Wonder beze zbytku platí heslo: kreslení bez nepořádku. Jádrem systému je speciální papír a fixy či barvy, které píší jen na něj. Ze zkušenosti můžeme říct, že je to tak - oblečení, stoly a jiný nábytek i kůže dětí zůstávají ušetřeny. Produkty Color Wonder jsou proto ideální na cesty a všude tam, kde se čeká a je třeba děti zabavit. Můžete je nechat kreslit bez dozoru a obavy, co všechno bude pokresleno. Je to rovněž skvělá volba pro nadšené kresliče, kteří jsou schopní v nestřežené chvíli pokreslit sebe, oblečení, zdi i nábytek. Omalovánky Color Wonder baví děti všech věkových kategorií. Menší ocení zářivé barvy a ty větší omalovánky se svými oblíbenými animovanými hrdiny. V krámku nabízíme k omalovánkám a papíru Color Wonder pouze fixy.

 

A jaké jsou Vaše zkušenosti s omalovánkami Color Wonder?

"Omalovánky Color Wonder + fixy - úžasné omalovánky, které se dětem hrozně líbily.... jednak krásné (v této době velmi "in") obrázky k vybarvení - Minnie, Elsa, Zvonilka a jednak způsob použití kouzelných fixů - např. začali jsme vybarvovat červenou fixou mašličku Minnie a ony se tam samy objevovaly bílé puntíky - výsledkem byl krásně vybarvený obrázek, i když ho vymalovávala 4letá holčička ....výhodou je i to, že se děti od fixů neušpiní a nepomalují nic dalšího. Jedinou nevýhodu spatřuji v trošku vyšší ceně omalovánek, ale každopádně to stojí za to do nich investovat. Škoda, že nejsem malá, hned bych malovala :-)" Blanka Janoušková

© Copyright 2013 - 2023 Roman Starý

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz