K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich ukládáním na vašem zařízení.

 
 
 

Úvod » Výtvarné potřeby » Color Alive » Crayola Color Alive Barbie - voskovky


        

Crayola Color Alive Barbie - voskovky

Skladem

 

Dostupnost: Doprodej - po vyprodání již zboží nebude dostupné.
Číslo produktu: 95-1048
Výrobce: Crayola
EAN kód: 0071662110482
Cena bez DPH: 196 Kč
Cena s DPH (21 %):
237 Kč

Omalovánky Crayola Color Alive jsou víc než jen omalovánky - kombinují malování voskovkami (nebo pastelkami) s digitálním světem - vymalujte omalovánku a probuďte ji k životu pomocí aplikace pro tablet nebo chytrý telefon!

Vymalovaná postavička před Vašimi zraky díky 4D efektu doslova ožije a dítě čeká další porce zábavy - prostřednictvím tabletu či mobilu jí může dál dobarvovat i s různými speciálními efekty, vytvářet nejrůznější obrázky anebo zajímavé fotky, na kterých je i se svou postavičkou. Skvělá kombinace klasické kreativní techniky a moderní technologie, která fascinuje a baví snad všechny děti bez rozdílu.

Sada "Crayola Color Alive - Barbie" obsahuje 16 obrázků k vybarvení, zároveň díky chytré aplikaci také 16 unikátních virtuálních postav. Ze 7 voskovek v balení je jedna kouzelná - po naskenování odemkne celý oddíl. Vhodné pro děti od 4 let.

Přesný návod k použití:

1. Stáhněte si aplikaci ColorAlive - je zcela zdarma a dostupná pro iOS, Android i Windows. Seznam podporovaných zařízení je na www.crayola.com/appcheck. Pro rychlé stažení programu je na obalu i QR kód.

2. Vybalte voskovky - můžete je uchovávat v originálním obalu, pokud ho opatrně otevřete jen v místě perforace.

3. Odemkněte aplikaci pomocí kouzelné voskovky - po naskenování se Vám odemkne celá oblast postav a také speciální efekt voskovky.

4. Vybarvěte obrázek. Použít můžete libovolné voskovky nebo pastelky, ale určitě nezapomeňte část vybarvit kouzelnou voskovkou.

5. Naskenujte obrázek a žasněte! Vybarvenou postavu přivedete k životu, pokud jste použili i kouzelnou voskovku, uvidíte speciální efekty.

6. Své dílko si můžete i uložit, takže o postavu nepřijdete.