Logo
Potřebujete poradit? Volejte 😉
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je u Vás nového?

Zajímá mě, co se u Vás děje, co se kde v Krámku šustlo a co pro mě máte nového. A tak se dobrovolně registruji a zanechávám svůj emailový kontakt jako lehounké virtuální vlákno, které spojuje tvořivé a hravé duše ;-). 

 
 
 
 1. Úvod
 2. Výtvarné potřeby
 3. Modelíny/plastelíny
 4. Antibakteriální modelovací hmota Koh-I-Noor STOP BACTERIA 10 x 20 g - školní plastelína modelína

Antibakteriální modelovací hmota Koh-I-Noor STOP BACTERIA 10 x 20 g - školní plastelína modelína

Antibakteriální školní modelína - 10 válečků po 20 gramech v zářivých barvách.  Plastelína se dodává zatavená v plastové vaničce a papírovém obalu.  M... celý popis
Dostupnost
2 ks odešleme hned, další do 3 dnů
39 Kč
32 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:013181000000
EAN kód:8593540027719
Výrobce:Koh-I-Noor
 • Kompletní specifikace
 • Antibakteriální modelovací hmota Koh-I-Noor STOP BACTERIA 10 x 20 g - školní plastelína modelína
  Antibakteriální modelovací hmota Koh-I-Noor STOP BACTERIA 10 x 20 g - školní plastelína modelína
  2 ks odešleme hned, další do 3 dnů
  39 Kč
  32 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Antibakteriální školní modelína - 10 válečků po 20 gramech v zářivých barvách. 

Plastelína se dodává zatavená v plastové vaničce a papírovém obalu. 

Modelovací hmoha není vhodná pro děti do 3 let věku. 

PROČ STOP BACTERIA?

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH si dala za cíl vedle rozvíjení kreativity, hravosti a estetičnosti dětí i jejich ochranu – myšleno ochranu zdraví. Každý den máme možnost slyšet informace z médií, jak byl z pultů prodejen stažen ten či onen výrobek určený pro děti z důvodů nevyhovujících daným předpisům a normám. Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a její produkty splňující tyto standardy se ovšem rozhodla jít dále.

Za cíl si dala posunout tuto hranici pasivní ochrany zdraví spotřebitele, v našem případě dítěte, do roviny aktivní. S tímto záměrem vznikla revoluční řada produktů aktivně chránící zdraví těch nejmenších formou antibakteriální povrchové úpravy. Výrobky s označením STOP BACTERIA mají tuto vyjímečnou vlastnost, která byla otestována Zdravotním ústavem v Praze. Tento institut věnující se zdraví a bezpečnosti obyvatel ČR potvrdil antibakteriální účinky produktů KOH-I-NOOR s označením STOP BACTERIA.

Tyto produkty tedy mají vlastnost ničit přítomné bakterie, které při jejich přemnožení mohou způsobovat zdravotní problémy a zároveň vytvářejí prostředí, ve kterém nemůže k množení docházet. Největší výhodou této antibakteriální úpravy je její permanentnost, tedy trvalost. Fungují jako trvalý ničitel bakterií, se kterými přijde do kontaktu.

Co to tedy všechno znamená? KOH-I-NOOR HARDTMUTH vyhlásil boj bakteriím prostřednictvím nových produktů s označením STOP BACTERIA, jejichž nositelem je super hrdina FRESH. Díky trvalému účinku dokáží tyto produkty:

 • Ničit baktérie pouhým kontaktem
 • Zamezit množení bakterií na povrchu produktu
 • Zamezit přenosu bakterií přes produkt při půjčování mezi dětmi

Boj hrdiny s bakteriemi je veden za KOH-I-NOOR HARDTMUTH hrdinou FRESHÍKEM, který jako antibakteriální agent představuje úhlavního nepřítele pro tři postavičky Bakterií. Jeho hlavní zbraní je vždy pro konkrétní produktovou řadu příslušný produkt (tužka, pastelka, atd.).

© Copyright 2013 - 2020 Manahau.cz, s. r. o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz